Zwycięzca Fedexcup może być chwilowo przewidywany w klasyfikacji

Rate this item
(0 votes)
10 September, 2018

to był następny żywioł przyjemnego samopoczucia, jaka odniósł Martin, zdobywając wyłazy dachowe w zeszłym miesiącu Ricoh Women ? s British Open. Nadal mam wiadomości na Facebooku, jakich a nawet nie otworzyłem, bo symbol mówi garść niesamowitego, powiedział Martin. White powiedział, iż kiedy opadnie deszcz, personel obsługi technicznej bywa potrzebował przynajmniej dwóch godzin na przygotowanie kursu.

mcilroy powiedział w sobotę, iż ma takową taką nadzieję, że Tour dołoży wszelkich starań, ażeby uzupełniać zmagania, podczas gdy Schauffele dodał nadzieje, że oryginał przyroda nas nie Wkręca

cransmontana, Szwajcaria Matthew Fitzpatrick zatopił pisklępisklę w pierwszym dołku, ażeby zachować tytuł mistrzowski w European Masters w niedzielę w meczu z Lucasem Bjerregaardem.

w turnieju, jakiego Zwycięzcami

w turnieju, jakiego zwycięzcami istnieją Nick Faldo, Ernie Els i Lee Westwood, roczny Fitzpatrick może być pierwszym zwycięzcą backtoback od momentu hiszpańskiego wielkiego Seve Ballesterosa lata owemu. Zwycięzca Fedexcup bywa teraz przewidywany w klasyfikacji generalnej przez otwory w Aronimink, i wyłącznie panujący zaawansowanie do Tour Championship w East Lake.

spieth próbuje wyżywić passę przy życiu kwalifikuje się do finału sezonu rok za rokiem, kiedy był na trasie niemniej ale także chciałby stosować się wymogi dotyczące planowania Pga Tour

jego występ w Ryder Cup doprowadzi go do startu, niemniej ale powinien zakwalifikować się do Mistrzostw Świata, ażeby ustrzec się sprzecznych zasad.

możliwe wyłazy dachowe scenariusze obfitują w Aronimink, bo niemalże wszystko od momentu momentu wtorkowej końcówki do dziurawego, pogodowego wydarzenia mogłoby się wydawać istnieć w grze.

aronimink przejął nieco cali deszczu od chwili momentu piątkowej nocy do sobotniego poranka, co spowodowało zwłoka o godzinę trzecia runda, bo urzędnicy pracowali przeszło odwodnieniem Kursu

po sobocie, jaka ma go pięć w tył, Tiger Woods uśmiechnął się i zatrzymał, by rozważyć, kiedy zapytano go o opcja zderzenia.